דף הבית למה סנדפיל? הוראות שימוש מוצרי סנדפיל סנדפיל לגבר בריו פדיקור שאלות נפוצות וידאו מבצעים מיוחדים
סל הקניות שלך
שלום אורח הסל ריק
כניסת לקוחות
דוא"ל *:
סיסמה *:
שכחת סיסמה? לחץ כאן
* כניסה ללקוחות שרכשו

מועדון לקוחות
הרשמו למועדון הלקוחות ותהנו ממגוון הנחות והטבות

סקירה | הסרת שיער ללא כאבים
מאות בשנים הסרת השיער הייתה תהליך משלים כדי להיות היפה. בתרבויות שונות ראו את האישה היפה והמושלמת כחלקה וללא שיער עודף, לעיתים אפילו אם היה צורך לשים פיאה בחלק מהמקרים. בחלק מהשנים היו חלקים חלקים ויתר וחלקים פחות, אך מסוף המאה האחרונה, החלק השתלט על הגוף כולו.  
תופעה זו הביאה עם השנים לפיתוח של תהליכים ופתרונות שונים להסרת שיער מיותר מהגוף, הפתרונות התחלקו לשלושה קטגוריות עקריות, מסירי שיער על עוריים, תת עורים, והחשמליים. רוב הפתרונות להסרת שיער מעניקים תוצאה טובה,  יש לטווח קצר, חלק כואבים, יקרים או שממש לא עובדים. אין ספק שהכאב המלווה לתהליך הסרת השיער היה מטרה למציאת פתרון להרבה מהמוצרים כמו הדרך להשאיר את הגוף חלק לזמן ארוך. מכיוון שתהליך צמיחת השיער קשור לרוב לגנטיקה של האדם ולעצם זה שהתהליך נקבע בזקיק השיער, הנמצא בשכבה הרביעית בדרמיס, ולא לתהליך הסרת השיער הפתרונות הפכו ליקרים מאוד.
אבל מה לא עושים כדי להיות יפה.

 
מבצעים מיוחדים מכשיר פדיקור הסרת שיער

יצרנים רבים ניסו עם השנים למצוא את המוצר המושלם להסרת שיער ללא כאבים .רוב המוצרים נמצאים בקטגורית מסירי השיער העל עוריים. המכשיר הכי נפוץ בקטגוריה הוא סכין הגילוח ולכן ( ולא רק ) הוא נפוץ בקרב כחמישים אחוז אצל נשים מסירות שיער. תהליך הסרת השיער פשוט קל ולא יקר גם אם השיער יוצא (בהתאמה לקצב הגנטי) לאחר מספר ימים. בקטגוריה אפשר למצוא גם את משחות הסרת השיער כמו veet .
קטגוריה נוספת שלא בהכרח כואבת אבל יכולה לייצר אולי בעיות אחרות כמו כוויות / צלקות ותופעות לא ידועות אחרות הם המכשירים להסרת שיער לטווח ארוך, לייזר ואינפרא אדום על סוגיהם, מחסום נוסף של אלה הם כמובן המחיר הגבוה של טיפול להסרת שיער.

בשנים האחרונות, נכנס מכשיר נוסף לשוק הסרת השיער העל עורי בישראל, מסיר שיער סנדפיל. 
sundepil פטנט תוצרת גרמניה, מסיר שיער, בעל תו תקן, שעבר בדיקות דרמטולוגיות. הפך להיט בשוק מסירי השיער ברחבי העולם ובישראל מרגע החדרתו לשוק. שפע הזיופים והחיקויים שלו יכול ללא ספק להעיד על כך (בישראל המוצר המקורי נמכר רק באתר הרשמי) 
 הסרת שיער ללא כאבים  עם מסיר שיער סנדפיל, מעניקה טיפול להסרת שיער ללא כאב, בצורה חלקה מאוד.

בקרב נערות, הסרת שיער עם סנדפיל הפכה למבוקשת, מכיוון שהן מקבלות הסרת שיער ללא כאבים, פעולה שהופכת את תהליך הסרת השיער החדש להן לקל, פשוט עם התוצאה החלקה ועוד שלב בלהיות יפה.
בשנים האחרונות עם התפתחות הגבר המטרו סקסואלי ובקרב ספורטאים כמו משתתפי הטריאתלון שחיינים אצנים בוני גוף וכדומה, אימצו הגברים את תהליך הסרת שיער הן למטרות יופי וטיפוח והן כחלק מתהליך המקצוענות .עם זאת התגלה שרוב הגברים לא יכלו לסבול את הכאב של תהליך הסרת השיער. הסרת השיער ללא כאבים עם סנדפיל פתרה להם את הבעיה.והעניקה להם תוצאה קלה וחלקה.
 
 
 
 

להזמנת ערכת סנדפילדף הבית צור קשר כתבו עלינו תקנון מדיניות החזרות וביטולים תוכנית למפיצים אודות